42. Teden cvička, Kostanjevica na Krki

42. Teden cvička bo v Kostanjevici na Krki potekal v dneh od 30. maja do 1. junija. Program prireditev najdete na spletni strani ZDVD, oz. TUKAJ. Pred prireditvijo je tradicionalno potekalo ocenjevanje vin, na katerem so sodelovala društva, včlanjena v Zvezo društev vinogradnikov Dolenjske, tudi naše.

teden-cvicka

Rezultati ocenjevanja, po društvih>>>
Rezultati ocenjevanja, po sortah>>>

Članice in člani društva se bomo organizirano udeležili otvoritve 42. tedna cvička s povorko vinogradniških društev, v petek, 30. 5. 2014. Zainteresirani se prijavite Stanetu Možiču, ali nam Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled. (prijave bomo zbirali do popolnitve avtobusa).

Karsia - novosti v 2019 >>>

savaavtoMF PROJEKT logo crop