Prenovljena spletna stran

V prvih dneh septembra smo obnovili našo spletno stran. Verjamemo, da boste naši zvesti obiskovalci ostali tudi v bodoče, potrudili se bomo, da vam bodo aktualni napotki in koristne informacije vedno na voljo. Spletna stran je prilagojena tudi starejšim različicam internetnih brskalnikov, v kolikor se v IE ne prikaže pravilno (zamik v meniju...), boste težavo odpravili s klikom na gumb »Združljivostni pogled«: 8f153c7e-2384-4922-95f6-ae9919063999 34

Od 3. septembra vam je na voljo tudi nova spletna stran Zveze društev vinogradnikov Dolenjske, najdete jo na naslovu www.zdvd.si.

knjiga

Ljudje in trta ob sotočju Save in Mirne