60. MEDNARODNI KMETIJSKO-ŽIVILSKI SEJEM

agra 60Vabimo vas, da z nami obiščete 60. Mednarodni kmetijsko-živilski sejem v Gornji Radgoni. Gre za največji in najpomembnejši tovrstni sejem v tem delu Evrope. Obisk sejma bomo izvedli v torek, 23. avgusta 2022. Odhod avtobusa iz Blance bo ob 6:30. Postanki na glavnem trgu v Sevnici, glavni avtobusni postaji, rondoju v Šmarju in pri Mercatorju v Boštanju. Popoldne bomo preživeli na turistični kmetiji Pri Kapeli, v Drbentincih.

Članice in člani društva ste bili o podrobnostih obveščeni z redno društveno pošto. Na avtobusu je še prostor za nekaj udeležencev, prijave v poslovalnici KOC v Sevnici.

knjiga

Ljudje in trta ob sotočju Save in Mirne