Izbor županovega vina 2022

zupanovo vino

Vinogradniška društva sevniške občine pod pokroviteljstvom in v sodelovanju z županom Občine Sevnica Srečkom Ocvirkom organizirajo izbor za »Županovo vino 2022«, ki bo namenjeno promociji občine in bo imelo status protokolarnega vina za različne priložnosti. V letu 2022 bo kot županovo vino izbran cviček PTP, letnik 2021.

Sprejem vzorcev (2 steklenici) bo potekal 27. marca 2022, od 18. do 20. ure, v kleti Društva vinogradnikov Studenec, Studenec 33.

Zainteresirani za sodelovanje podrobnosti najdete na povezavi.

knjiga

Ljudje in trta ob sotočju Save in Mirne