Spletno usposabljanje (rez / bolezni in napake vin)

KGZ NMZima je čas, ko naredimo pregled svojega dela za nazaj in se hkrati odločamo o naslednji sezoni dela v vinogradu in v vinski kleti. Ker je kakovost bodočega vina v največji meri odvisna od kakovosti pridelanega grozdja, je zimski čas najbolj primeren za izobraževanje, zato vas vabimo na spletna predavanja na temo REZ VINSKE TRTE V LETU 2021 in BOLEZNI IN NAPAKE VINA. Organizator in izvajalec je Kmetisjko gozdarski zavod Novo mesto. Predavatelja bosta Jernej Martinčič, univ. dipl. inž. agr. in Ivanka Badovinac, univ. dipl. inž. agr.

Spletni webinar bo potekal v sredo, 20. 1. 2021, ob 9. uri, po predhodni registraciji in prijavi: https://zoom.us/webinar/register/WN_C-WpoIjgSDaLXCNoK3UP3Q

Vabljeni in dobrodošli.