Članarina za leto 2021, prevzem koledarjev

Vabimo vas, da do 31.1.2021 poravnate članarino za leto 2021, ki po sklepu zadnjega zbora znaša 15 EUR. Članice in člani društva ste prejeli položnico za plačilo članarine, s tem bomo omejili fizične stike in hkrati omogočili nemoteno delovanje društva tudi v letu 2021. Ob upoštevanju zaščitnih ukrepov članarino lahko poravnate tudi pri poverjenikih, ki so: Herman Radej, Janez Kodeh, Branko Žibert in blagajnik Aleš Germovšek. Za vas smo pripravili koledarje (vinogradniški motivi), poskušali jih bomo razdeliti preko poverjenikov ali blagajnika, kjer so vam na voljo, oz. se bomo glede na situacijo kako drugače organizirali.