Ostanite zdravi

Verjemite, da tudi mi pogrešamo naša skupna druženja. Trenutke, ko smo se srečali, poklepetali, obiskali zanimivo turistično destinacijo, uspešno vinogradniško kmetijo ali podjetje, se zbrali na predavanju, pohodu po vinskih goricah, degustaciji...

Pred nekaj tedni so stekle aktivnosti za organizacijo strokovne ekskurzije na Koroško in Štajersko, ki smo jo nameravali izvesti pred martinovim, sestavili smo že obvestilo, ki bi ga v teh dneh poslali članicam in članom društva. Zaradi znanih razmer načrtovana aktivnost žal ni izvedljiva v jesenskem času. V trenutni situaciji je pomembno, da spoštujemo navodila strokovnih služb in organizacij za omejevanje tveganj za okužbo. Za izvedbo naših skupnih aktivnosti, družabnih in strokovnih, bodo nove priložnosti, v to iskreno verjamemo.

2017

Ostanite zdravi, vedri in optimistični! Vse lepo vam želimo iz društva vinogradnikov Sevnica-Boštanj. Malo za gušt in lep spomin - fotka iz prijetnega obiska v Prekmurje, pred tremi leti.

basf pomanjsan