Sejem AGRA prestavljen na 2021

sejem2000

Obveščamo vas, da Kmetijsko živilski sejem v Gornji Radgoni (AGRA), v letošnjem avgustu po 58-letni tradiciji ne bo izveden. Na Pomurskem sejmu so analizirali vse možne vidike, scenarije in alternative. Glede na priložnosti in riziko organizacije tako množične prireditve so prišli do zaključka, da sejma AGRA 2020 ne bi mogli uspešno izvesti.

Posledično tudi tradicionalne avgustovske strokovne ekskurzije, ki smo jo načrtovali v DV Sevnica-Boštanj, žal ne bomo izvedli.

basf pomanjsan