Celovit program zaščite vinske trte podjetja BASF

basfDejstvo je, da se nahajamo na začetku vinogradniške sezone, v kateri smo bili že na začetku soočeni z izzivi, zaradi katerih bo potrebno pazljivo in gospodarno pripraviti program varstva za uspešno zaščito letošnjega pridelka in tudi rodni potencial za naslednje sezone.

Svetovalci podjetja BASF so pripravili izbor pripravkov ter nam svetujejo o njihovi pravilni uporabi. Opisan je v Programu varstva vinske trte, ki je preverjen v praksi ter se nanj zanesejo tako profesionalni proizvajalci kot ljubiteljski vinogradniki.

Dostopen je na povezavi: Program zaščite vinske trte >>>

basf pomanjsan