Odpoved strokovnega predavanja

Članice in člane društva smo pred dnevi povabili na strokovno predavanje o prehrani in zaščiti vinske trte. Obveščamo vas, da glede na dano situacijo glede novega korona-virusa in skladno z Odredbo o začasnih ukrepih za obvladovanje širjenja nalezljive bolezni SARS-CoV-2 (COVID-19), odpovedujemo predavanje o prehrani in zaščiti vinske trte, ki je bilo predvideno za četrtek, 19.3., ob 18.00 uri, na Blanci. To nam nalaga odgovornost do udeležencev in predavatelja.

Predavanje o podobni ali kakšni drugi tematiki bomo izvedli, ko se situacija ustali, o čemer boste pravočasno obveščeni. Hvala za razumevanje!

basf pomanjsan