Kmetijsko živilski sejem 2019

agra 2019

Vabimo vas, da z nami obiščete 57. Mednarodni kmetijsko-živilski sejem v Gornji Radgoni. Gre za največji in najpomembnejši tovrstni sejem v tem delu Evrope. Tak je, ker mu je uspelo v sodobnost prenesti stoletja strasti do obdelave zemlje in izkušenj pridelave kakovostne hrane iz starejših na nove generacije. Zagotavlja transfer novih poslovnih in strokovnih znanj, spoznanj in tehnologij iz mlade v zrelo generacijo pridelovalcev in predelovalcev.

Obisk sejma bomo izvedli v torek, 27. avgusta 2019. Odhod avtobusa iz sevniške avtobusne postaje bo ob 6. uri. Popoldne bomo preživeli na stičišču treh prekmurskih pokrajin – Ravenskega, Dolinskega in Goričkega, na turistični kmetiji Puhan v Bogojini, kjer bomo imeli pozno kosilo z degustacijo njihovih vin. Vaše prijave bomo (do popolnitve avtobusa) zbirali v poslovalnici KOC v Sevnici.

Spletna stran sejma, AGRA 2019 >>>
Spletna stran turistične kmetije Puhan >>>