Blagoslov in pokušina mladih vin

Ob martinovem smo 10. novembra, s Kulturnim športnim in turističnim društvom Blaž Jurko Razbor, pod Lisco pri Sv. Joštu, izvedli tradicionalni blagoslov in pokušino mladega vina.

Strinjali smo se, da so tudi letos mlada vina na splošno obetavna, precej pa bo seveda tudi v bodoče odvisno od kletarskih del in nege, ki jo bomo še izvedli v naših kleteh. Priložnost za bolj podrobno analizo viskega letnika 2018 bo na 37. društvenem ocenjevanju vin, organizirano bo predvidoma febuarja naslednje leto.

KZ logo2015logo Mastnakoutput kletsavaavtoSILIKO logotip lezec BARVA sloganMF PROJEKT logo crop