Diaprojekcije 46. tedna cvička

Vabimo vas k obisku spletne strani z diaprojekcijami 46. Tedna cvička. Zaradi velikega števila fotografij so le te razdeljene v več diaprojekcij. Prireditev, ki je bila pred dnevi uspešno zaključena v Šentjerneju, lahko tako še enkrat podoživite s klikom na povezavo: https://sites.google.com/view/46tedencvicka

Fotografije je moč gledati v celozaslonskem načinu (čez cel ekran). Med njimi se lahko pomikate s tipkama levo/desno ali pa avtomatično s klikom na gumb "play".

Avtor fotografij je Jani Pavlin.

46TCspletno mesto2

KZ logo2015logo Mastnakoutput kletsavaavtoSILIKO logotip lezec BARVA sloganMF PROJEKT logo crop