Povabilo k sodelovanju na izboru županovega vina

Vinogradniška društva sevniške občine pod pokroviteljstvom in v sodelovanju z županom Občine Sevnica Srečkom Ocvirkom organiziramo izbor za »Županovo vino 2018«, ki bo namenjeno promociji občine in bo imelo status protokolarnega vina za različne priložnosti. V letu 2018 bo kot županovo vino izbran cviček PTP, letnik 2017.

Sprejem vzorcev (2 steklenici) bo 18. februarja 2018, od 17. do 20. ure, v kleti Gostilne Janc na Studencu. Za oddajo vzorca lahko članice in člani DV Sevnica-Boštanj kontaktirate tudi predsednika Jožeta Simončiča.

Podrobnosti najdete na povezavi TUKAJ.

fito-info

iskalnik reg. FFS >>>

BBCH skala >>>

Slovenski kloni >>>