46teden cvicka

Dobra praksa ekološkega, biološko dinamičnega kmetovanja

seminar bostanj januar

Vabimo vas na seminar Dobra praksa ekološkega, biološko dinamičnega kmetovanja na sadjarski kmetiji Hof am Burgerfleck, Tramin (Južna Tirolska, Italija).

Seminar bo v soboto, 13. januarja 2018, v dvorani Kulturnega doma Boštanj, Boštanj 38, od 10. do 15. ure. Svoje bogate, tridesetletne izkušnje s področja ekološkega in biološko dinamičnega kmetovanja nam bosta predstavila Alex Terzer, gospodar kmetije in svetovalec Claudio Casera.

Seminar bo kar se da praktično naravnan.

Podrobnosti najdete v prilogi: VABILO.PDF

Predavatelja bosta dovolj časa bosta namenila tudi vašim vprašanjem. Poskrbljeno bo za prevod iz nemščine.

Zainteresirani se prosim prijavite na povezavi, kliknite tukaj.

cvet

fito-info

iskalnik reg. FFS >>>

BBCH skala >>>