46teden cvicka

Županovo vino 2016

V soboto, 12. marca, je potekala družabna prireditev z razglasitvijo »Županovega vina 2016«. Izbor, neprekinjeno od leta 2006, organiziramo vinogradniška društva sevniške občine v sodelovanju z županom.

zup vino2016

Letos smo za županovo vino izbirali modro frankinjo, najboljšo je pridelal Milan Jamšek (DV Šentjanž). Z vzorci so sodelovali tudi trije člani DV Sevnica - Boštanj, in sicer Ivan Grm, Stane Možič in družina Pešec. Prireditve v Krmelju se je udeležila delegacija iz našega društva, izbor in druge spremljajoče aktivnosti pa so letos organizirali vinogradniki iz Šentjanža.

Preberi več (vir: Občina Sevnica)>>>

vitica4

fito-info

iskalnik reg. FFS >>>