46teden cvicka

Občni zbor 2016

zbor2Članice in člani društva smo se v Sevnici, 26. februarja, zbrali na rednem občnem zboru. Nastopili so člani pevske zasedbe "Boštanjski prijatelji". Sprejeli smo zapisnik zadnjega zbora. Prisluhnili smo poročilu o delu društva, ki ga je podal predsednik Jože Simončič, blagajniškemu poročilu Aleša Germovška, poročilo Nadzornega odbora pa je predstavil Jože Udovč.

Poročila so bila brez razprave soglasno sprejeta. Društvo je od zadnjega občnega zbora, tj. od marca 2015, uresničilo postavljene cilje in delovalo skladno s pričakovanji številnega članstva in članov Nadzornega odbora. Predstavljen in sprejet je bil program dela za letošnje leto, višina članarine, ki bo pobrana prihodnje leto, pa ostaja enaka, tj. 15 EUR.  V nadaljevanju zbora so bili s podelitvijo diplom tudi uradno razglašeni rezultati 34. društvenega ocenjevanja vin.

Zbor smo zaključili z večerjo in pokušino uvrščenih vzorcev. Ob tej priložnosti je bilo tradicionalno izdano društveno glasilo.

zbor4delovno predsedstvo zborazbor1podelitev diplom 34. ocenjevanja vin

zbor5

redni letni občni zbor, Hotel Ajdovec v Sevnici, 26. 2. 2016

(foto M. Grm)