53. mednarodni kmetijsko-živilski sejem

53kzsejem

53. kmetijsko živilski sejem bo v Gornji Radgoni potekal v dneh od 22. do 27. avgusta. V organizaciji našega društva ga bomo tradicionalno obiskali na "dan vinogradnikov in vinarjev", v torek, 25. avgusta 2015.

Popoldan (tj. po 16. uri) bomo preživeli na vinogradniško - turistični kmetiji Dreisibner v Svečini, ob slovensko avstrijski meji - prav tam, kjer imajo »srce«. Na posestvu pridelujejo vrhunska vina in so poznani tudi po dobri kulinarični ponudbi. Vaše prijave do popolnitve avtobusa, oz. najkasneje do 24.8., zbiramo v poslovalnici KOC v Sevnici. Kotizacija (v katero je vključen prevoz, prigrizek, vstopnina, kosilo s pijačo in degustacija v 300 let stari kleti) znaša 35 EUR na osebo.

Odhod avtobusa bo iz avtobusne postaje Izletnik v Sevnici, v torek 25.8.2015 ob 6. uri. Povratek v Sevnico načrtujemo okvirno ob 22. uri. Vabljeni!

dreisibner

VEČ (AGRA)>>>