Strokovno predavanje, 14. aprila

wine-grapes-hero

~ SMERNICE ZA VARSTVO VINSKE TRTE V LETU 2015 ~
Gal Motore, univ.dipl.inž.kmet. (Bayer Crop Science)

Vabimo vas na strokovno predavanje, v torek, 14. aprila 2015 s pričetkom ob 18. uri na posestvu Mastnak v Krakovem. Gal Motore je predstavnik Bayer Crop Science za JV Slovenijo, na srečanju bo predstavil aktualne smernice za varstvo naših vinogradov v letošnjem letu. Po predstavitvi bo Bayer za prisotne pripravil še okrepčilo. Dobrodošli!

KZ logo2015KZlogo2021