DV Sevnica-Boštanj - Promocija društva

glava mobile

Promocija društva

Naše društvo se je v preteklih dneh odzvalo povabilu Turističnega društva Boštanj in Občine Sevnica. S ponudbo svojih vin, ki so na zadnjem društvenem ocenjevanju dosegla najboljše uvrstitve, smo sodelovali na dveh prireditvah, naša vina so obiskovalci lahko brezplačno poskusili. Prisotni smo bili na otvoritvi etnološke zbirke oz. Dolinškovega kozolca 11. maja na Šmarčni ter 16. maja na otvoritvi prenovljenega grajskega parka v Sevnici. Zavedamo se, da so tovrstne prireditve lepa priložnost promocije naših vin, članic in članov našega društva in vinogradniške tradicije krajev, v katerih živimo.

smarcna 11.majgrad 16.maj