DV Sevnica-Boštanj - Ocenjevanje vin, 47. Teden cvička

glava mobile

Ocenjevanje vin, 47. Teden cvička

rezultati TCNa spletni strani Zveze društev vinogradnikov Dolenjske (ZDVD) najdete rezultate ocenjevanja vin, ki ga je ZDVD izvedla pred 47. Tednom cvička. Lepe rezultate so dosegli tudi naši člani, med drugim dve zlati medalji.

Glavnina dogodkov 47. tedna cvička bo potekala od petka, 24., do nedelje, 26. maja, v celotnem okviru projekta pa bodo organizirane še različne druge spremljajoče aktivnosti. Iz našega društva se bomo organizirano udeležili otvoritvene povorke, ki bo v petek, 24. maja.

Ocenjevanje vin, na katerem so sodelovala društva vinogradnikov, včlanjena v ZDVD, je potekalo od 15. do 17. aprila na Čatežu pod Zaplazom. Za ocenjevanje ste vinogradnice in vinogradniki oddali 925 vzorcev vin.