DV Sevnica-Boštanj - Kmetijsko - živilski sejem, 2017

glava mobile

Kmetijsko - živilski sejem, 2017

Radgona2017 45

50 članic in članov društva se je 29. avgusta  udeležilo 55. Mednarodno kmetijsko-živilskega sejma v Gornji Radgoni. Ekskurzijo smo zaključili na vinogradniški kmetiji Püklavec, ki se nahaja v enem izmed najlepših vinorodnih območij v Sloveniji - v Jeruzalemskih goricah. Glavna dejavnost Püklavčevih je vinogradništvo in vinarstvo. Na 12 hektarjih vinogradov s 45000 trtami pridelujejo odlična bela vina - Chardonnay, Sauvignon, Renski rizling, Muškat otonel in Šipon, o tem smo se tudi prepričali.

FOTOGALERIJA>>>