11. mednarodno ocenjevanje modrih frankinj

projekt MFKŠTM Sevnica vabi na tradicionalni praznik vina v čast modri frankinji, izvorno slovenski vinski sorti ter najbolj kakovostni rdeči sorti v vinorodni deželi Posavje. 11. ocenjevanje modrih frankinj bo na sevniškem gradu izvedeno v maju. Rok za oddajo vzorcev je sobota, 22. 5. 2021, do 13. ure.

V kolikor bodo razmere dopuščale, bodo rezultati ocenjevanja uradno razglašeni v Sevnici, na Festivalu modre frankinje.

Podrobnosti najdete na spletni strani: https://www.modra-frankinja.com/objava/11-ocenjevanje-modrih-frankinj-v-sevnici.html

Webp.net gifmaker

KZ logo2015logo MastnakKZlogo2021