Obvestilo o zaščiti in prehrani vinske trte

karsia novi logoIz podjetja Karsia sporočajo, da so pogoji za pojav oidija v zadnjih dneh izjemno ugodni, pojavljati pa se je pričel v vseh vinorodnih pokrajinah. Beležijo se lokalni izbruhi peronospore, glede na vremensko prognozo, pa jih pa lahko v bodoče še pričakujemo.
Zdaj je čas za zatiranje ameriškega škržatka - prenašalca zlate trsne rumenice. Tudi napoved za zatiranje groznih sukačev je že izdana, optimalni čas je preden se grozdi zaprejo.

VEČ (nasvet podjetja Karsia, z dne 2. 7. 2020) >>>

basf pomanjsan