Društvo vinogradnikov Sevnica - Boštanj

SEDEŽ DRUŠTVA

Internetna domena: www.drustvo-vinogradnikov.si

Številka poslovnega računa: 02379-0092330929
Davčna številka: 95228314 (društvo ni zavezanec za DDV)
Zakoniti predstavnik društva: Jože Simončič, Dol. Boštanj 22a, 8294 Boštanj

UPRAVNI ODBOR
Tajnik: Katarina Simončič
Podpredsednik: Stane Možič
Ostali člani Upravnega odbora: Veronika Krstič, Ivan Možic, Herman Radej, Milan Simončič, Silvo Pinoza

NADZORNI ODBOR
Jože Udovč (predsednik), Janez Huhkraut, Andrej Jazbec

Disciplinska komisija
Franci Šuštaršič (predsednik), Milena Naroglav, Alojz Požun, nadomestna člana: Darinka Lipovšek, Zvone Udovič

Poverjeniki za pobiranje članarin
Aleš Germovšek, Janez Kodeh, Franci Murenc, Herman Radej, Branko Žibert