Iskanje

Kontakt

Društvo vinogradnikov Sevnica-Boštanj

Dol. Boštanj 22a
8294 Boštanj

Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.   

 

 

 

ZD,link2

 

 

 

 

 

 

 

 

checkblueTa e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

(če želite biti obveščeni o novostih na naši spletni strani in aktualnostih, pošljite sporočilo)

 

  checkblueo spletni strani
       (pravno obvestilo)

Izvoljeni predstavniki društva

OBDOBJE 1972 – 1981

Člana Upravnega odbora Društva vinogradnikov Dolenjske, predstavnika podružnice Sevnica-Boštanj:
Jože Peternel (1972 – 1976)
Vida Medved (1976-1980)

Član Upravnega odbora Ožjega vinogradniškega okoliša Malkovec, predstavnik za Sevnico in Boštanj:
Boris Slapšak (1977-1981)

MANDATNO OBDOBJE 26.12.1981 – 16.2.1986
(OVO* Sevnica-Boštanj, * Ožji vinogradniški okoliš)

Upravni odbor

Alojz Rupar – predsednik
Mira Možic – tajnik
Jože Peternel – blagajnik
Boris Slapšak
Tine Klemenčič
Dorči Simončič
Bruno Plausteiner
Ivan Mastnak
Vida Medved

Nadzorni odbor

Martin Kovač
Jože Železnik
Alojz Zalašček

MANDATNO OBDOBJE 16.2.1986 – 18.2.1990
(OVO Sevnica-Boštanj)

Upravni odbor

Rado Umek – predsednik
Alojz Rupar - tajnik
Ivan Mastnak
Alojz Zalašček
Jože Ribič
Darko Trbovc
Janez Hohkraut
Darinka Starič
Dorči Simončič
Alojz Lipar
Vinko But
Ivan Kelhar

Nadzorni odbor

Jože Peternel
Martin Kovač
Martina Koritnik

MANDATNO OBDOBJE 18.2.1990 – 6.2.1994
(OVO Sevnica-Boštanj)

Upravni odbor

Rado Umek - predsednik
Alojz Rupar - tajnik
Jože Peternel - blagajnik
Ivan Mastnak
Darinka Starič
Dorči Simončič
Alojz Lipar
Janez Hohkraut
Alojz Zalašček

Nadzorni odbor

Kristijan Janc
Vinko But
Alojz Lipar

MANDATNO OBDOBJE 6.2.1994 – 1.3.1998
(od 16.6.1993 Društvo vinogradnikov Sevnica-Boštanj)

Upravni odbor

Rado Umek – predsednik
Alojz Rupar – tajnik
Milena Naroglav – blagajnik
Jože Železnik
Ivan Mastnak
Alojz Zalašček
Janez Hohkraut
Darko Trbovc
Jože Peternel

Nadzorni odbor

Kristijan Janc – predsednik
Vinko But
Dorči Simončič

MANDATNO OBDOBJE 1.3.1998 – 30.1.2000, 1. polovica
(Društvo vinogradnikov Sevnica-Boštanj)

Upravni odbor

Rado Umek – predsednik
Alojz Rupar – tajnik
Milena Naroglav – blagajnik
Jože Peternel – podpredsednik
Jože Železnik
Ivan Možic
Alojz Zalašček
Franc Pavlovič
Darko Trbovc

Nadzorni odbor

Kristijan Janc – predsednik
Ivan Mastnak
Janez Hohkraut

MANDATNO OBDOBJE 30.1.2000 – 1.2.2002, 2. polovica
(Društvo vinogradnikov Sevnica-Boštanj)

Upravni odbor

Jože Železnik – predsednik
Milan Simončič – tajnik
Milena Naroglav – blagajnik
Jože Peternel – podpredsednik
Stane Možič
Franc Pavlovič
Niko Redenšek
Janez Vidrih
Alojz Zalašček

Nadzorni odbor

Kristijan Janc – predsednik
Ivan Mastnak
Janez Hohkraut
Vinko But po smrti K. Janca, od 2.2.2001

MANDATNO OBDOBJE od 1.2.2002 do 27.1.2006
(Društvo vinogradnikov Sevnica-Boštanj)

Upravni odbor

Milan Simončič – predsednik
Katarina Zalašček - tajnik
Milena Naroglav – blagajnik
Janez Vidrih - podpredsednik
Stane Možič
Jože Peternel
Niko Redenšek
Alojz Zalašček
Jože Železnik

Nadzorni odbor

Janez Hohkraut - predsednik
Ivan Mastnak
Vinko But

MANDATNO OBDOBJE od 27.1.2006 do 5.3.2010
(Društvo vinogradnikov Sevnica-Boštanj)

Upravni odbor

Milan Simončič – predsednik
Katarina Simončič - tajnik
Milena Naroglav – blagajnik
Joško Žvar - podpredsednik
Anton Košar
Miran Kozmus
Stane Možič
Branko Žibert
Jože Železnik

Nadzorni odbor

Jože Udovč - predsednik
Andrej Jazbec
Janez Hohkraut

MANDATNO OBDOBJE od 5.3.2010 do 28.2.2014
(Društvo vinogradnikov Sevnica-Boštanj)

Upravni odbor

Franc Košak – predsednik
Katarina Simončič - tajnik
Aleš Germovšek – blagajnik
Stane Možič - podpredsednik
Ivan Možic
Jože Beršnak
Milan Simončič
Branko Žibert
Herman Radej

Nadzorni odbor

Jože Udovč - predsednik
Andrej Jazbec
Janez Hohkraut 

MANDATNO OBDOBJE od 28.2.2014 (mandat traja 4 leta)
(Društvo vinogradnikov Sevnica-Boštanj) 

Upravni odbor

Franc Košak –  zaradi smrti 24.4.2014 prenehanje funkcije predsednika
Jože Simončič - predsednik (od 14.3.2015)
Stane Možič - podpredsednik
Katarina Simončič - tajnik
Aleš Germovšek – blagajnik
Ivan Možic
Veronika Krstič
Milan Simončič
Silvo Pinoza
Herman Radej

Nadzorni odbor

Jože Udovč - predsednik
Andrej Jazbec
Janez Hohkraut

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše storitve in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Podrobne informacije..

Sprejemam piskotke.

Vec o piskotkih