Spremljanje prognostičnih obvestil

Tudi letos boste preko naše spletne strani lahko spremljali prognostična obvestila za varstvo rastlin, oz. vinske trte, ki jih periodično posreduje svetovalna služba. Aktualna sporočila so dostopna na povezavi desno ("IZPOSTAVLJAMO - PROGNOSTIČNA OBVESTILA - VINOGRADNIŠTVO").

Prvo tovrstno obvestilo v letu 2016, za JV Slovenijo, je KGZ Novo mesto objavil včeraj, 5. aprila 2016, tokrat ga najdete tudi v nadaljevanju.

prognost obv 2016 04 05

groz pozimi

fito-info

iskalnik reg. FFS >>>